Fast File Transfer

Android için Dosya Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Florian Draschbacher
Fast File Transfer; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde bulunan büyük boyutlu dosyalarınız dahil olmak üzere tüm dosyalarınızı farklı cihazlar ile paylaşmanıza olanak sağlayan oldukça kapsamlı bir dosya paylaşım uygula

Fast File Transfer; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde bulunan büyük boyutlu dosyalarınız dahil olmak üzere tüm dosyalarınızı farklı cihazlar ile paylaşmanıza olanak sağlayan oldukça kapsamlı bir dosya paylaşım uygulamasıdır.

Dosya paylaşım konusunda bir devrim yaratmayı hedefleyen Fast File Transfer kolay kullanıma sahip sade bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Uygulama kullanıcılara mümkün olduğunca hızlı ve çevrimdışı olarak, farklı platformlar arasında dosya alım-gönderim sunmaktadır.

Dünya üzerinde farklı dosya katarım protokollerine sahip olan onlarca işletim sistemi bulunuyor. Ancak halen birbirleri arasında veri alışverişi yapmak biraz zor. Fast File Transfer bu sorunları ortadan kaldırarak kullanıcılara daha esnek çözümler sunmak için geliştirilmiştir.

Temel Özellikleri:

- Işık Hızında Aktarım: 1 GB dosyayı 4 dakikadan daha kısa bir sürede aktarabilirsiniz

- Birden çok dosya hatta bütün klasörleri gönderebilirsiniz

- Adım adım oluşturulmuş kullanım talimatları ile kolay kullanım

- Wifi bağlantısından başka birşey gerekmez

- Çevrimdışı olarak çalışır

- Alıcıda uygulama yüklü olmak zorunda değil

- Birden fazla dosyayı ZIP'leyerek gonderme

- QR kodlar ile daha hızlı aktarım yapabilirsiniz

- Opsiyonel olarak NFC ile eşleşme

- Android cihazlar arası uyumluluk için geliştirilmiş özel motor

Bu uygulamayı kullanarak bluetooth u olmayan ama Wifi'ı olan (iPhone gibi) cihazlar arasında aktarım yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak birden fazla dosyalarınızı gönderebilmeniz için tek yapmanız gereken, dosya yöneticinizden dosyalarınızı seçerek "Gönder" (veya paylaş) butonuna basarak "Fast File Transfer" seçeneğine dokunmak. Bu kadar basit.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Fast File Transfer indir